JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE

21 grudnia cała społeczność szkolna spotkała się, aby wspólnie przeżyć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stajemy się dla siebie lepsi, milsi, zapominamy o wszystkich sporach i waśniach.

Dla podkreślenia wyjątkowego charakteru świąt uczniowie klasy VII c, tradycyjnie jak co roku, wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe. Autorem scenariusza, scenografii i reżyserem przedstawienia była p. Aldona Tłusty.  Uczniowie idealnie wczuli się w role granych postaci, aby ,,widz mógł ujrzeć wiele obrazów i sam osądzić zechciał, czy w życiu swoim łatwo do Jezusa podąża czy może innych wyborów dokona”?

Całość uświetniły kolęd i pastorałki w wykonaniu chóru naszej szkoły pod kierunkiem p. Małgorzaty Puszcz.

Dekorację przygotowała p. Marta Gajdkowska, Aldona Tłusty i s. Tarsycja Kośka.

Bardzo ucieszyły nas życzenia składane przez Panie Dyrektor. Wierzymy, że się spełnią!