Jasełka Bożonarodzeniowe w Miejskim Przedszkolu nr 2

20 grudnia 2016 r. grupa teatralno – recytatorska ,,Figielek” uczestniczyła w jasełkach przygotowanych przez przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Sierpcu.

Od lat współpracujemy z nauczycielami i dziećmi tej placówki i zostaliśmy zaproszeni na to spotkanie.

przedszkolaki – grupa dzieci 5, 6 – letnich przygotowała po kierunkiem pani Marzeny Więckowskiej przepiękną inscenizację bożonarodzeniową.

Cudna sceneria, oryginalne kolędy i pastorałki, wspaniałe stroje i niesamowita, iście teatralna gra dzieci zachwyciła nas.

Jesteśmy pod wrażeniem tak perfekcyjnie przygotowanego programu z małymi dziećmi.

Cieszymy się, że możemy wymieniać się doświadczeniami i podziwiać zarówno nasze występy, jak też przedszkolaków.

Mamy nadzieję na kolejne lata tak udanej współpracy.

Dziękujemy i zapraszamy do nas!

Wszystkim życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT!