Jednodniowa szkoła

Dnia 17 stycznia 2020 roku, już po raz kolejny, zorganizowaliśmy akcję pod hasłem „Jednodniowa szkoła”. Odwiedziło nas 29 przedszkolaków, którzy przez jeden dzień stali się uczniami naszej szkoły.

Od godziny 8.00 do 12.00 dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach edukacji wczesnoszkolnej i lekcji bibliotecznej. Z dużą przyjemnością wzięły też udział w zajęciach plastycznych na świetlicy szkolnej. Niesamowitych wrażeń dostarczył  im interaktywny magiczny dywan oraz zajęcia wychowania fizycznego. Dzieci zwiedziły także szkołę
i poznały nowych kolegów. Na koniec dnia zjadły smaczny obiad w szkolnej stołówce.

Roześmiane buzie oraz zaangażowanie podczas pracy były dowodem na to,
że przedszkolakom szkolne życie bardzo się spodobało. Podczas zajęć wykazali się dużą wiedzą i sprawnością fizyczną. W nagrodę otrzymali pamiątkowy dyplom ukończenia jednodniowej edukacji. Do domu zabrali też teczkę pełną wytworów własnej pracy, którymi mogli pochwalić się wśród najbliższych. Większość przedszkolaków zadeklarowała chęć szybkiego powrotu do Trójki. Niektórzy wrócili już tydzień później, uczestnicząc w kolejnych zajęciach „Jednodniowej szkoły”. Mamy nadzieję, że zobaczymy się wkrótce podczas Dnia Otwartego i we wrześniu –  na uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego.

Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia!