JEDNODNIOWY ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

4 marca 2016r. nasza szkoła miała okazję gościć szczególnych gości – przyszłych przedszkolaków. Od samego rana uśmiechnięte maluchy wraz z mamami poznawały naszą szkołę. W tym dniu dzieci mogły same przekonać się jak to jest być uczniem oddziału przedszkolnego naszej szkoły, poznały kadrę pedagogiczną oraz swoich kolegów. Wspólnie z nauczycielem dzieci zwiedziły szkołę i sale przygotowane specjalnie dla nich. Sala zabaw, a w niej basen z kulkami wywarły na naszych gościach ogromne wrażenie. Dzieci chętnie brały udział w zajęciach. Słuchały wiersza, rysowały, kolorowały, lepiły z plasteliny.  Po wspólnej zabawie Panie kucharki przygotowały dla nich smaczny obiad. Na koniec każdy z uczestników otrzymał dyplom wzorowego przedszkolaka. Z uśmiechami na twarzach nowi przedszkolacy powrócili do swoich domów.