Jesienna zbiórka żywności

W dniach 23-24 września 2016r. wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 3, rodzice, opiekunowie kolejny  raz wzięli udział w zbiórce żywności, której organizatorem był  Bank  Żywności. Główny cel  akcji to walka z niedożywieniem dzieci. W ciągu tych 2 dni każdy mógł przekazać jeden lub kilka produktów zakupionych w sklepach, tj. cukier, makaron, mąka, olej, konserwy, słodycze na rzecz potrzebujących osób. Uczestnicy zbiórki żywności bardzo dziękują za okazaną życzliwość wszystkim ofiarodawcom, którzy podzielili się swoimi zakupami  oraz właścicielom i pracownikom sklepów za umożliwienie przeprowadzenia akcji.