Kartka dla seniora

Podsumowaniem akcji „Kartka dla seniora”, w której brali uczniowie klas I – III, było wręczenie kartek świątecznych podopiecznym DPS-u i uczestnikom Senior + w Szczutowie. Z tej okazji uczniowie klasy III e przygotowali krótki występ dla seniorów i razem z przedstawicielem firmy „Netto” wręczyli im słodycze i kartki z życzeniami świątecznymi. Odwiedzili też w pokojach tych pensjonariuszy, którzy nie mogli uczestniczyć w przedstawieniu z uwagi na swoją chorobę. Pani dyrektor serdecznie podziękowała wszystkim za miłą mikołajkową niespodziankę i ugościła nas smakołykami. Spotkaliśmy tam też nauczycieli naszej szkoły. Ta wizyta na długo zostanie w sercach dzieci.