KINO SFERYCZNE

25 maja 2016r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w nowym programie edukacyjnym. Kino sferyczne to nowa forma kształcenia pod kątem 360 stopni.

Uczniowie i ci najmłodsi, i  nieco starsi mieli okazję nie tylko oglądać, ale i zostać uczestnikami niewiarygodnych wydarzeń. Uczniowie klas I-III obejrzeli film „Przyjaciele – w organizmie czlowieka”. Za pomocą cudownego wynalazku bohaterowie filmu przenieśli się do organizmu człowieka i w ciekawy sposób dowiedzieli się o pracy mózgu, serca i układu pokarmowego. Uczniowie klas IV-VI odbyli podróż na Księżyc, odkryli tajemnicę księżycowych  satelit.

Po każdej projekcji przeprowadzono pogadankę, podczas której uczniowie zadawali pytania i wymieniali wrażenia. W ciągu godziny przeżyli wiele emocji, dowiedzieli się sporo nowych rzeczy i wesoło, wspólnie spędzili czas.

The Senate is scheduled to debate SOPA on January 24

The DPC latency and RTC problems are independent of each other, but there a single reason for the both of them: overly aggressive powersaving features.mulberry outlet uk

Turton has been keeping a close eye on the legal proceedings of Mohamed Fahmy and Baher Mohamed, whose cases were adjourned on June 12.mcm backpack for sale
Feel free to go meatless from time to time, it does wonders for the body.hermes ceinture