KOBIETA TO OCEAN TAJEMNIC…

6 marca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Spotkanie zaszczyciły – jak zawsze – niezawodne nasze Panie Emerytki. Wśród gości byli również: pan Jarosław Perzyński – Burmistrz Miasta Sierpca, panowie Waldemar Frydrychowicz i Zbigniew Długokęcki – zastępcy Przewodniczącego Rady Miejskiej, pan Piotr Podlaski – Prezes Powiatowego Oddziału ZNP w Sierpcu, pani Monika Jastrzębska – Dyrektor CUW-u, pani Dorota Mazurowska – pracownik CUW-u, pani Sylwia Skrzyńska – Przewodnicząca Rady Rodziców. Nie zabrakło sierpeckich mediów – ,,Kuriera Sierpeckiego” reprezentowanego przez panią Annę Matuszewską i pana Jakuba Grodzickiego. Oczywiście na uroczystości obecna była Rada Pedagogiczna i pracownicy administracji oraz obsługi.

Program artystyczny przygotowało koło teatralno-recytatorskie ,,Figielek” oraz chór szkolny.

Były piosenki dla Pań, życzenia, utwory poetyckie i zabawne dialogi.

Uroczystość poprowadzili: Natalia Barańska i Filip Kędzierski (uczniowie kl. VIII c).

Wszystkim Paniom życzymy: kolorowych gwiazd, samych cudownych lat!

Życzymy Paniom ,,truskawkowych pół”, ,,rajskich jabłek” i  ,,kryształowych gór”. Po prostu: wszystkiego, wszystkiego najlepszego!

Do życzeń dołączyli się również Panowie – zaproszeni gości.

Pan Jarosław Perzyński obdarował wszystkie Panie pięknymi wiosennymi tulipanami. Nie zabrakło tradycyjnego ,,100 lat”.

Po uroczystości wszyscy udali się na miłe spotkanie przy herbatce i pysznych słodkościach.

Uroczystość przygotowały panie: Joanna Guzowska, Elżbieta Szczepańska, Małgorzata Puszcz, przepiękną dekorację: pani Marta Gajdkowska, pani Barbar Agacińska-Łukasiak, pani Joanna Lewandowska, a upominki – pani Barbara Woźnicka. Za nagłośnienie odpowiedzialny był pan Artur Tyndorf.

Mamy nadzieję, że 8 marca obchodzony wcześniej sprawił Paniom miłą niespodziankę.