Kolejny sukces naszych szkolnych biologów

Miło nam poinformować o kolejnych już biologicznych  sukcesach uczniów klasy 8d.

Dnia 27 kwietnia uczniowie naszej szkoły, tj. Wiktoria Joniak, Emilia Urbańska i Bartłomiej Kosiorek razem z opiekunem p. Anną Kopycińską wzięli udział w Gali Finałowej podsumowującej wyniki konkursów organizowanych przez Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego  w Sierpcu.

Laureatami Międzypowiatowego Konkursu Biologicznego „Człowiek – budowa, czynności życiowe i zdrowie” zostali:

I miejsce – Wiktoria Joniak, klasa 8d

II miejsce ex aequo – Emilia Urbańska  i Bartłomiej Kosiorek, klasa 8d

Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem nauczyciela biologii p. Anny Kopycińskiej.

Międzypowiatowy Konkurs Biologiczny „Człowiek – budowa, czynności życiowe i zdrowie” został wpisany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty do „Wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej”. Zatem laureaci uzyskają dodatkowe punkty podczas rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.