Koncert w wykonaniu nauczycieli i uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I st.im. Marcina Kamińskiego w Sierpcu

Nauczyciele i uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej im. S. Kamińskiego  w Sierpcu zaprosili naszą społeczność na koncert muzyczny.  Pani dyrektor Dorota Ossowska przedstawiła gości i zaprosiła na spotkanie z muzyką. Uczniowie wraz  z ich nauczycielami zapoznawali nas z instrumentami, na których każdy może nauczyć się grać. Podziwialiśmy popisy młodych muzyków. Całość okraszona była ciekawostkami i zagadkami o instrumentach muzycznych. Koncert został nagrodzony gromkimi brawami.

Mamy nadzieję, że wielu naszych uczniów zechce rozwijać swój talent pod czujnym okiem muzyków.