Konkurs Anglojęzycznej Piosenki Świątecznej

6 grudnia 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu odbył się Konkurs Anglojęzycznej Piosenki Świątecznej. Uczniowie „Trójki” licznie reprezentowali naszą szkołę. W kategorii klas I-III wystąpili: Szymon Kostrzewa z klasy I b (KOLĘDA: Silent Night) oraz Karina Gajewska z klasy III a (PIOSENKA: Jingle Bells), w kategorii klas IV-V występowały: Julia Markowska z klasy V c (PIOSENKA: Last Christmas) oraz Gabriela Nyklas z klasy VB (PIOSENKA: Mary, did you know?), w kategorii klas VI-VII zaprezentowały się: Julia Sulińska z klasy VIC (PIOSENKA: Snow is falling) oraz Karolina Jurkowska z klasy VIIB (PIOSENKA: Mary, did you know?).

Nasi uczniowie pięknie wykonali swoje utwory, czym zyskali aprobatę zarówno publiczności, jak i jury. Finalnie, Szymon Kostrzewa zajął 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej, Gabriela Nyklas również stanęła na podium zajmując 3 miejsce w swojej kategorii, Julia Sulińska oraz Karolina Jurkowska uplasowały się ex aequo na 2 miejscu w kategorii najstarszych klas. Uczniowie otrzymali wspaniałe nagrody.

Serdecznie gratulujemy!