Konkurs języka angielskiego w Niepublicznym Gimnazjum Katolickim w Sikorzu

29 marca 2017 roku siedmioro przedstawicieli klas szóstych, w składzie: Nadia Chochlińska klasa 6c, Marta Włoczewska klasa 6c, Dominika Broniszewska klasa 6c, Patrycja Rama klasa 6c, Aleksandra Kowalska klasa 6c, Filip Nawrocki klasa 6b oraz Bartosz Marcinkowski klasa 6b, reprezentowało naszą szkołę na konkursie z języka angielskiego w Niepublicznyn Gimnazjum w Sikorzu. Uczniowie mieli za zadanien rozwiązać test sprawdzający ich wiedzę z zakresu gramatyki oraz leksyki angielskiej. Poza tym, przetestowano ich umiejętność słuchania ze zrozumieniem oraz pisania . Wyniku konkursu zostaną ogłoszone 14 kwietnia, na wygranych czekają atrakcyjne nagrody.