Konkurs językowy „Junior”

4 kwietnia 2023 roku miała miejsce uroczystość zakończenia Konkursu Językowego „Junior” organizowanego przez Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku. Laureatami tego konkursu zostało dwoje ósmoklasistów z naszej szkoły, którzy rywalizowali z innymi uczniami z powiatu sierpeckiego, płockiego i gostynińskiego. Warto podkreślić, że Konkurs Językowy „Junior” objęty jest patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Poniżej nazwiska laureatów:

👩🏽‍🎓Dominika ZiędarskaI miejsce w Konkursie Języka Niemieckiego, opiekun p. Grażyny Danik.

👨🏼‍🎓Kacper Kuciński III miejsce w Konkursie Języka Angielskiego, opiekun p. Kinga Wochowska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych językowych sukcesów!