Konkurs plastyczny „Zaczytana szkoła”

W ramach realizacji zadań Ogólnopolskiego Konkursu dla szkół „Zaczytana szkoła” XX edycja został ogłoszony konkurs plastyczny w klasach I-VIII. Wpłynęły 73 prace. Komisja oceniła prace w dwóch kategoriach i przyznała:

Kategoria kl. I-III

I miejsce – Anna Kamińska kl. IIb

II miejsce – Jerzy Kowalkowski kl. III a

III miejsce – Szymon Bruździński kl. III a

Wyróżnienia otrzymali: Sandra Wasilewska kl. I d, Gabriela Chalicka kl. I c, Wiktor Zasadowski kl. I c, Julia Ossowska kl. III d

Kategoria kl. IV-VIII

I miejsce – Natalia Przymyłska kl. VI b

II miejsce – Tomasz Maciejewski kl. V b

III miejsce – Ewelina Rokicka kl. V e

Wyróżnienia: Martyna Bukowska kl. VI c, Bartłomiej Kosiorek kl. VI d, Michał Brdak kl. VI b

Zwycięscy otrzymają dyplomy i nagrody książkowe. Należy podkreślić pomysłowość uczniów i estetykę wykonanych prac. W bibliotece szkolnej zorganizowano wystawę, którą mogą obejrzeć uczniowie całej szkoły.

Gratulacje!