Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem”- etap powiatowy

22 maja w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbyły się eliminacje powiatowe konkursu recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem”. Naszą szkołę godnie reprezentowali: Natalia Piątkowska (Ib), Aleksander Motylewski i Hubert Niedzielak (IIc), Lilianna Dąbrowska (IIId), Wiktoria Astrau – Jędrkowiak (VIa) oraz Inga Falkowska (VIc). W kategorii klas I – III bezkonkurencyjną okazała się Lilianna Dąbrowska. Wśród uczniów klas IV – VI Wiktoria Astrau – Jędrkowiak zajęła II miejsce. Nasze mistrzynie recytacji powalczą w finale konkursu, który odbędzie się 8 czerwca w Książnicy Płockiej.

Kibicujemy dziewczętom, życząc im powodzenia!