Konkurs “Sierpc 2.0 – Rozwiązania EcoSmart z zakresu zarządzania miastem”

W ramach projektu “Sierpc 2.0 – Rozwiązania EcoSmart z zakresu zarządzania miastem” przeprowadzony będzie konkurs dla uczniów szkół podstawowych, znajdujących się na terenie miasta Sierpc.

Konkurs Sierpc Eco Smart – miasto przyszłości będzie trwał od dnia dzisiejszego, tj. 14 czerwca do 25 czerwca 2021r.

Regulamin, wzór karty zgłoszeniowej znajduje się tutaj: Regulamin konkursu Sierpc EcoSmart – miasto przyszłości oraz szczegóły konkursu dostępne są tutaj: Plakat Sierpc EcoSmart – miasto przyszłości. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30.07.2021, o czym poinformujemy opiekunów/rodziców uczestników telefonicznie i e-mailowo. Miejsce i termin wręczenia nagród zostanie ustalony w późniejszym terminie, o czym również poinformujemy zwycięzców. Wstępnie planujemy wręczyć nagrody podczas festynu współorganizowanego przez Urząd Miasta Sierpca w lipcu-sierpniu 2021 lub po rozpoczęciu nowego roku szkolnego 2021/2022 (wrzesień).