Konkursu wiedzy biblijnej: ,,Ewangelia Mateusza”

W dniu 22 lutego 2018 r. odbył się szkolny etap konkursu wiedzy biblijnej: ,,Ewangelia Mateusza” dla klas IV – VI. Uczniowie rozwiązywali test. Największą wiedzą wykazała się uczennica klasy V b – Marta Watkowska, zdobywając I miejsce. II miejsce przypadło Natalii Barańskiej z klasy VI c, zaś III miejsce zdobyła Aleksandra Biernacka z klasy VI c. Wyróżnienie otrzymał Kamil Ulicki z klasy V b.

Pozostali uczestnicy konkursu wykazali się także dużą znajomością Ewangelii wg św. Mateusza.

Laureaci trzech pierwszych miejsc, tj.: Marta Watkowska, Natalia Barańska i Aleksandra Biernacka przechodzą do drugiego etapu tego konkursu – międzyszkolnego.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy.