Lekcja o Mazowszu

Dnia 24 września uczniowie klasy VIIIc pod opieką pani dyrektor Doroty Ossowskiej  i wychowawczyni pani Moniki Wojciechowskiej  wybrali się na wycieczkę do Płocka. Głównym punktem wycieczki była „Lekcja o Mazowszu” poprowadzona przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Marsz. St. Małachowskiego. Pan Struzik w ciekawy sposób przybliżył ogólne informacje o województwie, w którym żyjemy. Po lekcji, klasa mogła wziąć udział w quizie, po którym 5 najlepszych osób otrzymało nagrody. Z naszej klasy I miejsce w quizie zdobył Adam Przybysz zaś V miejsce Patrycja Rama i Marta Włoczewska. Na koniec zwiedziliśmy szkołę. Wycieczkę uważamy za udaną.