Ciekawa lekcja w niezwykłym miejscu

Dnia 17.10.2017 r dzieci z klasy III c i III d uczestniczyły w wyjątkowych zajęciach z podstawowych zasad zachowywania się przy stole. Oprócz ciekawie przekazanej wiedzy: jak należy zachowywać się przy stole, spożywać posiłki dzieci wzięły udział w Akademii Małego Kucharza, gdzie pod okiem profesjonalnego kucharza samodzielnie przygotowywały posiłek. Wszyscy uczestnicy zwiedzili atrakcyjny hotel Herman w Płocku. A wszystko to w pięknych wnętrzach, których szczególna atmosfera naukę zamieniła w przyjemność.

Opiekunowie: Bogumiła Rzeszotarska

Krystyna Szczęsna