„Lider Małego Biznesu”

22 marca 2022 roku w ramach doradztwa zawodowego dla uczniów klas ósmych, odbyły się warsztaty prowadzone przez przedstawicieli Zespołu Szkół nr 2 im. Zygmunta Wolskiego w Sierpcu.

Zajęcia zorganizowane w formie gry symulacyjnej pt. „LIDER MAŁEGO BIZNESU”. Podczas gry uczniowie byli właścicielami mini przedsiębiorstwa produkującego kaczki.

W czasie gry uczniowie mieli znakomitą okazję sprawdzić się w pracy zespołowej, w pełnieniu określonych ról, w efektywnym gospodarowaniu czasem oraz w planowaniu swoich działań. Spotkanie przebiegło w przyjaznej atmosferze, uczniowie chętnie włączali się w zajęcia.