Listopad, gdy już kończy dzień…

,,Na Świętego Andrzeja ludziom

z wróżb nadzieja”

30 listopada odbyły się w naszej szkole – tradycyjnie już od kilku lat – andrzejki. Koło ,,Figielek” przygotowało krótką inscenizację, a następnie wróżki zaprosiły do skorzystania z różnych przepowiedni.

Nie mogło zabraknąć akcentu charytatywnego – uczniowie kl. V c upiekli pyszne babeczki, ze sprzedaży których fundusze przekazano na Adopcję Serca.

Zaproszono również na andrzejki przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 2, którym bardzo podobały się wróżby.

Andrzejki w ,,Trójce” przebiegły w bardzo miłej atmosferze, w pięknej scenerii i przy dźwiękach nastrojowej muzyki.

Co roku andrzejki cieszą się dużym powodzeniem. Dzieci chętnie sobie wróżą, dorośli – z przymrużeniem oka.

Cóż, czekamy na spełnienie obietnic andrzejkowych!