Marysia LAUREATKĄ II Konkursu Chemicznego „ MOLEKUŁA” 👩‍🔬

Niezwykle miło nam poinformować, że

MARIA KĘDZIERSKA – uczennica kl. 8c

otrzymała zaszczytny tytuł

LAUREATA II miejsca

II Konkursu Chemicznego „Molekuła”, adresowanego do uczniów mazowieckich szkół podstawowych w roku szkolnym 2022/2023. Honorowy patronat nad konkursem objęli: Mazowiecki Kurator Oświaty, Burmistrz Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy oraz Rada Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy.

Finał ww. konkursu odbył się w dniu 19 kwietnia 2023 r. w  siedzibie Organizatora – w SP nr 11 im. Żołnierzy I Dywizji Kościuszkowskiej w Warszawie. Podczas ostatniego trzeciego etapu 10 uczestników zaprezentowało przygotowaną prezentację na samodzielnie wybrany temat, m.in. Marysia kreatywnie opowiedziała o „Niezwykłym wodorotlenku”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nauczyciel chemii Laureatki,
                                     Monika Adamkowska-Oszal