Matematyczny Escape Room

Matematyczny Escape Room – drugi etap Maratonu Matematycznego odbył się 30 września 2022r.

W pierwszej części gry, drużyny, podążając za wskazówkami, odszukiwały koperty z zadaniami, które były ukryte na terenie szkoły.

W drugiej części, uczestnicy musieli rozwiązać odszukane zadania matematyczne i odkryć kod do kłódki.

Poprawność kodu uczniowie sprawdzali w aplikacji Genially, po zeskanowaniu kodu QR.

Wszystkie drużyny poprawnie odkryły kod, a więc mogliśmy wspólnie zatańczyć „belgijkę”.

Zajęcia odbyły się pod kierunkiem nauczycieli: M. Sochockiej, J. Marlęgi, M. Szatkowskiej.