Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie

4 grudnia 2021 w Ostrołęce odbyły się Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie. Rejon Płock reprezentowały trzy drużyny, zwycięzcy zawodów rejonowych, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu. W kategorii dzieci nasi chłopcy w składzie Gabriel Dul, Jeremiasz Smykowski, Maksymilian Żmijewski po bardzo dobrej i wyrównanej walce uplasowali się na III miejscu.

Z kolei ekipa dziewcząt w składzie Maria Kędzierska, Paula Przymyłska, Gabriela Skrzyńska może pochwalić się równie dobrym wynikiem zdobywając brązowe medale w finale wojewódzkim w kategorii młodzież.

W tej samej kategorii naszą Szkołę godnie reprezentowali Kamil Perzyński i Dawid Wochowski. Ostatecznie zajmując III miejsce uzyskali tytuł brązowego medalisty MIMS w Badmintonie.

Pomimo iż zawody sportowe trwały długo nasi uczniowie wracali zmęczeni ale bardzo szczęśliwi. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim zawodniczkom i zawodnikom za ogromny wkład pracy, zaangażowanie. Gratuluję uzyskanych wyników. Jestem z Was dumny.

Ze sportowym pozdrowieniem.

Waldemar Frydrychowicz