Międzynarodowy Dzień Kropki w 0c

Dnia 16.09.2019r. dzieciom z oddziału Oc została przybliżona historia małej Vashtii, nieśmialej dziewczynki, która dzięki nauczycielce od plastyki uwierzyła w siebie.Wszystko zaczęło się w 2003 roku, kiedy Peter H. Reynolds wydał książkę dla dzieci „The Dot” (czyli “Kropka”), w której opowiedziana została historia małej Vashtii. Dzień Kropki to święto, które daje okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzanie wyobraźni dzieci.

Przez realizację różnych zadań zabaw i ćwiczeń dla uczniow z Oc był to dzień pełen radości i zabawy, podczas którego mogli rozwijać swoją wyobraźnię i budować swoją pewność siebie.