Mikołajki w naszej szkole

6 grudnia nastrój świąteczny zagościł w naszej szkole. W tym wyjątkowym dniu, pojawili się również uczniowie i nauczyciele w mikołajkowych strojach. Tego dnia, panował u nas szczególny klimat, przede wszystkim za sprawą szanownego Gościa. Dzieci rozpoznały Go od razu – to Mikołaj. Był to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty. Mikołaj dotarł do szkoły z workiem pełnym słodkości, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie.

Dla każdego dziecka znalazła się słodka niespodzianka i dla młodszego i dla starszego i dla grzecznego i mniej grzecznego. Było dużo radości i uśmiechów. Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko i sprawiło dzieciom wiele radości.

Szkoda, że Mikołajki są tylko raz w roku! Za organizację mikołajek dziękujemy Dyrekcji oraz Samorządowi Uczniowskiemu pod opieką p. Joanny Marlęgi i p. Anny Kocięckiej.