MISTRZ  CZYTANIA  2019 – etap szkolny

Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Rokrocznie w naszej szkole właśnie w październiku odbywa się Konkurs Pięknego Czytania.
W tegorocznej XI już edycji wzięło udział 21 uczniów klas II i III. Oceniając zmagania uczestników, jury zwracało uwagę na wyrazistość, tempo oraz właściwą intonację. Komisja w składzie: Grażyna Gałązka, Jolanta Wojda, Małgorzata Trojanowska, Marta Gajdkowska, Małgorzata Puszcz wytypowała zwycięzców. Wśród trzecioklasistów „Mistrzem Czytania 2019” została uczennica klasy IIIb Julia Linowska która będzie reprezentowała naszą szkołę w konkursie finałowym. Tytuł wicemistrza zdobył uczeń klasy IIIb Michał Piasecki. W kategorii klas II tytuł „Mistrz Czytania 2019” otrzymał uczeń klasy IIb, Krystian Watkowski, wicemistrzem został uczeń klasy IIc Jakub Kwiatkowski.

Gratulacje !!!