Mistrzostwa Rejonu w Drużynowym Badmintonie

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu im. ks. Jana Twardowskiego Mistrzami Rejonu w Drużynowym Badmintonie chłopców. 20 listopada w Szkole Podstawowej nr 20 w Płocku odbyły się Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Drużynowym chłopców. W kategorii dzieci naszą szkołę reprezentowali Kamil Perzyński, Dawid Wochowski oraz Maksymilian Żmijewski. W kategorii młodzież Kajetan Żmijewski i Filip Kędzierski. Chłopcy wygrali wszystkie swoje pojedynki i zwyciężyli w całym turnieju, awansując na Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Radomiu. Serdecznie dziękuję zawodnikom za godne reprezentowanie szkoły, zaangażowanie jednocześnie życząc sukcesów w zawodach wojewódzkich.