„Mistrzowie Czytania” wyłonieni!

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły stanęli do rywalizacji w walce o tytuł „ Mistrza Czytania”. Dzieci startowały w dwóch kategoriach – klas II i klas III. W tegorocznej edycji w konkursowych zmaganiach wzięło udział 24 uczestników. Jury w składzie: Joanna Guzowska, Małgorzata Murawska i Jolanta Szymaniak oceniało płynność i poprawność czytania, dykcję i interpretację czytanego tekstu.

W kategorii klas II tytuł „Mistrz Czytania” przypadł Aleksandrowi Motylewskiemu z klasy II c, natomiast „Wicemistrzem Czytania” został Hubert Niedzielak z klasy II c.

Tytuł ”Mistrz Czytania” wśród uczniów  klas III wywalczyła Lena Okonkowska z klasy III c, zaś Franciszek Grabowski, uczeń klasy III d otrzymał tytuł „Wicemistrza Czytania”.

Decyzją jury Lena Okonkowska będzie reprezentowała naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania, który odbędzie się 8 listopada w naszej szkole.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

Lenie życzymy powodzenia!