Mobilność – dzień czwarty – spotkanie online na platformie Zoom – projekt Erasmus+ Effective communication – communication skills

Mobilność – dzień czwarty. Dzisiejszy dzień zapewnił nam wiele wrażeń. Zostaliśmy zaproszeni na spotkanie z kulturą turecką .Mieliśmy przyjemność poznać tradycyjne tureckie tańce, które zrobiły na nas ogromne wrażenie. Mieliśmy też okazję nauczyć się jednego z tańców. Musimy nieskromnie przyznać, że wyszło nam to bardzo dobrze. Nasi tureccy gospodarze zorganizowali dla nas koncert muzyki tureckiej przygotowany przez nauczycielkę muzyki oraz uczennice z ich szkoły. my również mogliśmy pochwalić się naszymi umiejętnościami wokalnymi. przy gitarowym akompaniamencie naszej koleżanki Agaty zaśpiewaliśmy naszym partnerom piosenkę: „Jedzie pociąg z daleka”, która spotkała się z głośnym aplauzem. Kolejnym działaniem przez nas podjętym było stworzenie słów do Common song – wspólnej piosenki drużyny Erasmusa. Byliśmy bardzo kreatywni i stworzyliśmy Erasmusowy hit, który wspólne odśpiewaliśmy. Kolejny dzień pełen wrażeń, szkoda, że nasza przygoda z mobilnością online dobiega końca.