Mobilność – dzień drugi – spotkanie online na platformie Zoom – projekt Erasmus+ Effective communication – communication skills

Podczas dzisiejszej mobilności daliśmy upust swojej kreatywności. W czasie łączenia rozmawialiśmy o Kapsule Czasu. Było to wprowadzenie do tematu dzisiejszych zajęć. Podczas pierwszego łączenia nasi uczniowie pisali listy do samych siebie, które umieszczone zostały w skrzynkach wiadomości i przechowywane będą w szkolnej Kapsule Czasu przez najbliższe 10 lat. Po tym czasie uczniowie powrócą do szkoły, by odczytać napisane przez nich listy i porównać swoje wyobrażenie o własnej przyszłości z rzeczywistością. Niektórzy z uczniów przeczytali nam swoje listy. Kolejnym działaniem było dekorowanie Skrzynek Wiadomości, w których przechowywane będą napisane prze uczniów listy. Po udekorowaniu skrzynek, nasi uczniowie umieścili swoje listy w skrzynce, która zostanie zamknięta we wcześniej wspomnianej Kapsule Czasu. Kolejnym działaniem przygotowanym przez naszych tureckich gospodarzy było przedstawienie gier ulicznych. Po obejrzeniu prezentacji okazało się, że mamy ze sobą wiele wspólnego, znaliśmy prawie wszystkie gry. Część spotkania wykorzystaliśmy na wspólną zabawę, postanowiliśmy spróbować zagrać w każdą z gier. Sprawiło nam to wiele radości. Z niecierpliwością czekamy na kolejny dzień .