Modernizacja pracowni informatycznej

Dnia 11 marca 2020 r została przekazana do użytku zmodernizowana pracownia informatyczna w Szkole Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu.

Całkowity koszt wyposażenia wynosi 77 500 zł. Miasto na ten cel otrzymało dofinansowanie z budżetu Województwa Mazowieckiego w kwocie 47 500 zł. Wydatki po stronie miasta to kwota 30 000 zł.

W zmodernizowanej pracowni znajduje się 1️5 nowych komputerów z oprogramowaniem oraz sprzęt niezbędny do nauki i rozwoju sierpeckich uczniów.

W uroczystości uczestniczyli panowie: Jarosław Perzyński – Burmistrz Miasta Sierpca, Piotr Nowakowski – Zastępca Burmistrza, Marek Zdrojewski – Naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury Urzędu Miejskiego w Sierpcu, Dariusz Malanowski – Przewodniczący Rady Miejskiej, Waldemar Frydrychowicz i Zbigniew Długokęcki – Zastępcy Przewodniczącego Rady Miejskiej,  Piotr Rzeszotarski –  Radny Rady Miejskiej.