Musical edukacyjno- profilaktyczny „Pan Niezwykły”

W dniach 11.09.2023r. – 15.09.2023r. dla uczniów naszej szkoły zostały zorganizowane wyjazdy do Teatru Dramatycznego w Płocku na musical edukacyjno- profilaktyczny „Pan Niezwykły”. Celem musicalu było ukazanie zagrożeń czyhających na młodych ludzi w sieci i zapobieganie uzależnieniom behawioralnym. Aktorzy zwrócili uwagę widzów na ważne i trwałe wartości
w życiu, tj. więzi rodzinne, relacje z drugim człowiekiem, miłość i przyjaźń. Uzależnienia behawioralne stanowią duże zagrożenie dla młodego pokolenia, bardzo często prowadzą do poczucia osamotnienia i depresji. Musical trafiał do widzów poprzez piękne piosenki i teksty oraz młodzieżowy język. Było to niezwykle rozśpiewane, roztańczone, wielobarwne i multimedialne przedstawienie dla naszej szkolnej młodzieży. Musical okazał się wspaniałą ucztą duchową i kulturalną dla uczniów oraz nauczycieli.