„Na półce z książkami” – Co nowego w bibliotece?

bib

do lektury książek o niesamowitych przygodach.

Już czytam to  książek przeznaczonych do samodzielnego czytania przez dzieci dopiero zaczynające swoją przygodę z czytaniem. Zabawne historyjki z niesamowitymi bohaterami i ich niezwykłymi przygodami rozbawią i zachęcą do czytania każdego młodego czytelnika. Wartkie opowieści napisane prostym i barwnym językiem sprawią, że czytanie stanie się prawdziwą przyjemnością. Duża czcionka i wesołe ilustracje uatrakcyjnią czytanie. Na końcu każdej książki znajduje się słowniczek, wyjaśniający trudne wyrazy, i zadania sprawdzające wyniesioną z książek wiedzę. Książki zostały skonsultowane przez metodyka edukacji wczesnoszkolnej.