NAGRODY BURMISTRZA 2020

23 czerwca 2020 roku w CKiSZ-u odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Burmistrza Miasta Sierpca. Choć pandemia koronawirusa zmieniła utrwalony już od lat przebieg uroczystości, to pozostało to, co najważniejsze – duma i radość z sukcesów naszych uczniów. W roku szkolnym 2019/2020 czworo uczniów naszej szkoły otrzymało Nagrodę Burmistrza Miasta Sierpca za wybitne osiągnięcia naukowe oraz artystyczne. Pani Dyrektor Ewa Rycharska  zaprezentowała ich sylwetki, zainteresowania oraz  osiągnięcia. Są to uczniowie:

Graczykowski Maciej – VIII a

Łobińska Zuzanna – VIII c

Makowski Filip – VII a

Wiśniewski Olaf – VIII b

Uczniowie nominowani do Nagrody Burmistrza Miasta Sierpca  to:

Barańska Natalia – VIII c

Kędzierski Filip – VIII c

Kozłowska Zuzanna – VII b

Michalska Wiktoria – VIII a

Szymański Antoni – VIII c

Telesiewicz Krystian – VIII d

Watkowska Marta – VII b

Żmijewski Kajetan – VII a

Wszystkim uczniom, ich rodzicom, nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Jesteśmy z Was bardzo dumni!