Nagrody Burmistrza Miasta Sierpc

23 czerwca 2015r. w CKiSZ w Sierpcu odbyła się XV edycja wręczenia nagród Burmistrza Miasta Sierpc. W naszej szkole do tego prestiżowego wyróżnienia wytypowano uczniów, którzy odnosili największe sukcesy w nauce, sporcie oraz innych dziedzinach.  W tym roku szkolnym nominowanymi do nagrody byli uczniowie:

-Nadia Chochlińska   kl IVc

-Marcin Wojciechowski kl.Vb

-Weronika Puszcz kl.VIa

-Sebastian Kościjański kl.VIb

-Jakub Malinowski kl.VIb

-Kinga Obczyńska kl.VIb

-Malwina Mikołajczuk kl.VIc

-Dominik Paciuszkiewicz kl.VId

W wyniku głosowania Nagrodą Burmistrza Miasta Sierpc rada pedagogiczna uhonorowała dwóch uczniów: Marcina Wojciechowskiego z kl.Vb oraz Sebastiana Kościjańskiego z kl. VIb.

Nagrodą Specjalną Burmistrza Miasta Sierpc została wyróżniona uczennica klasy Vc Laura Luiza Szewczyk. Nagrodę otrzymała za celujące wyniki w nauce i sukcesy w wielu konkursach przedmiotowych, recytatorskich i sportowych.

Wszystkim nagrodzonym i nominowanym uczniom gratulujemy.