Nagrody Burmistrza Miasta Sierpca

18 czerwca 2019 r. uczniowie ,,Trójki” uczestniczyli w pięknej uroczystości uhonorowania najlepszych uczniów Nagrodą Burmistrza Miasta Sierpca.

Już po raz dziewiętnasty wręczono te szczególne wyróżnienia. Nagrodzono 12 wyróżniających się uczniów z sierpeckich szkół. Uroczystość poprowadził Pan Marek Zdrojewski – Naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury. Nagrody wręczyli: Pan Jarosław Perzyński – Burmistrz Miasta Sierpca, Pan Piotr Nowakowski – Zastępca Burmistrza Miasta Sierpca oraz zaproszeni gości. Laudacje odczytali dyrektorzy szkół. Nie zabrakło pięknych prezentacji każdej z placówek, które były nagrodzone gromkimi brawami.

Uczniowie ,,Trójki”, którzy otrzymali w tym roku Nagrodę Burmistrza Miasta Sierpca:

Natalia Barańska kl. VII c

Julia Grzelecka kl. VI b

Filip Kędzierski kl. VII c

Wojciech Krzemiński kl. VIII a.