„Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą” – IV edycja w OPP

3 grudnia 2018r. odbyła się gala finałowa IV międzypowiatowego konkursu plastycznego „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą”, której organizatorem było Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu.

Patronat nad konkursem objęli ks. Tomasz Kadziński – Dziekan Dekanatu Sierpeckiego, pan Mariusz Turalski – Starosta Sierpecki, pan Jarosław Perzyński – Burmistrz Miasta Sierpc, pan Krzysztof Korpoliński – Wójt Gminy Sierpc.

Na konkurs wpłynęło 969 prac plastycznych z 47 placówek z 5 powiatów warszawskiego, legionowskiego, płockiego, rypińskiego i sierpeckiego.

Z naszej szkoły  uczeń Dawid Wochowski z kl.Vc w kategorii klas IV – VI  został  laureatem III miejsca, a wyróżnienia otrzymały dwie uczennice: Oliwia Peszyńska oraz Anna Tyburska z kl.IVa

Nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!