Najpiękniejsze i najtrwalsze są wspomnienia…

28 lutego 2020r. uczniowie klasy VIII c mieli niezwykłą godzinę wychowawczą. Zaprosiliśmy do „Trójki” nasze Drogie Panie Emerytki: p. Krystynę Listkowską, emerytowaną panią wicedyrektor, rusycystkę i p. Teresę Wojtas – również rusycystkę.

Obie Panie bardzo interesująco opowiadały o swojej pracy zawodowej, rodzinie, a także pasjach i zamiłowaniach na emeryturze. Ósmoklasiści zadawali ciekawe pytania, na które Panie
z przyjemnością odpowiadały. Nie zabrakło żartów i humorystycznych opowieści,
a także wspólnego oglądania zdjęć przyniesionych przez p. Krysię i p. Tereskę. Wróciły wspomnienia przywołane zdjęciami i wpisami w kronikach. Czas minął szybko i przyjemnie. Uczniowie serdecznie podziękowali Paniom Emerytkom, wręczając wiosenne tulipany. Natomiast my zostaliśmy obdarowani  słodkościami, za które bardzo dziękujemy.

To była niezapomniana godzina wychowawcza. Dziękujemy! – uczniowie kl. VIII c
i wychowawczyni Joanna Guzowska.