„Nakręć się na pomaganie”

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły dowiedli swej otwartości, aktywności i chęci niesienia pomocy innym. Społeczność „Trójki” włączyła się w akcję zbierania plastikowych nakrętek. To jedna z form niesienia pomocy osobom chorym, cierpiącym. Co ważne, akcja zbierania nakrętek ma również wymiar ekologiczny. Zebrane przez uczniów nakrętki zostały przekazane Szkolnemu Kołu Wolontariatu w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łukomiu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję dla Gabrysia, zachęcając jednocześnie do dalszego zbierania nakrętek.

Akcja wciąż trwa! Pomagaj potrzebującym, wspieraj ich! Segreguj odpady – bądź eko!