Nasza nowa świetlica

Po feriach zimowych czekała miła niespodzianka dla naszych uczniów. Wystrój świetlicy uległ zmianie, przez co stała się nowoczesna i przestronna. Kolorowe meble, duży dywan, nowe firany i pomalowane ściany sprawiły, że dotychczasowa sala świetlicowa została odmieniona.

Wielkim zaskoczeniem jest „Magiczny Dywan” i kącik czytelniczo – relaksacyjny, który stał się ulubionym miejscem dzieci. Chętnie zasiadają na pufach, żeby porozmawiać o minionym dniu. Uczniowie chętnie korzystają z gier i klocków, zasiadając przy wygłuszonych stołach dostosowanych do tego typu pomieszczeń.

Miło jest patrzeć na uśmiechnięte, szczęśliwe i zadowolone buzie dzieci!