Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w ogólnopolskim projekcie „Szlachetna Paczka”

Relacja z wręczenia paczek:

Do rodziny udaliśmy się popołudniu w sobotę. Już w drzwiach czekała na nas pani Katarzyna z synem Jackiem, którzy gdy tylko nas zobaczyli od razu zaczęli pomagać wnosić paczki do mieszkania. Pani Katarzyna miała tyle energii, że brała te najcięższe paczki. Po połowie zapytała czy na pewno się nie pomyliliśmy i czy wszystkie są dla nich. Paczki znalazły się w mieszkaniu i od razu zabraliśmy się do rozpakowywania. Jacek najpierw wskazał gdzie w jego pokoju postawić biurko, a potem zabrał się za oglądanie ciuchów, które były w sam raz na niego. Pani Katarzynie również się wszystko podobało, przecierała oczy i próbowała się nie popłakać. Cały duży pokój po otwarciu wszystkich paczek wyglądał jak nasz magazyn – pełno różnych prezentów, produktów, dlatego pani Kasia ciągle mówiła „tak, dużo, to nie może być wszystko dla nas”.

Słowo od Rodziny:

Rodzina pragnie Państwu bardzo podziękować. Dziękują za poświęcony czas, za wysiłek włożony w przygotowanie paczki, za zaangażowanie. Życzą wszystkim zdrowych, pełnych miłości Świąt i dobrego zbliżającego się Nowego Roku.

Słowo od Wolontariusza:

W imieniu swoim i wszystkich wolontariuszy pragnę Państwu bardzo serdecznie podziękować. Dziękuję Państwu za wzięcie udziału w naszej akcji i to kolejny raz! Jesteście co roku przygotowani i bardzo dobrze zorganizowani. Pomimo pandemii udało się zorganizować paczkę, zapewnić wszystkie potrzeby, a i nawet więcej! Dziękuję za każdy telefon z pytaniem, za dodatkową pomoc – węgiel dla innej rodziny. Jesteście świetni! Na koniec chcę Wam życzyć wszystkiego co najlepsze, niech nadchodzące Święta, może inne od poprzednich, ale też piękne, bo Bóg – prawdziwa Miłość i Pokój się rodzi niech dadzą Wam siłę do spełniania swoich marzeń. Niech nowy, 2021 rok otwiera przed Wami same sukcesy. Wszystkiego co najlepsze dla Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Pracowników szkoły, Rodziców oraz wspaniałych i kochanych Uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu. Dziękuję! Do zobaczenia za rok!