O Ojczyźnie w poezji i prozie

Dnia 28 września 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu odbył się Miejski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Patriotycznej. Naszą szkołę godnie reprezentowało pięcioro uczestników – Lena Wasilewska (IIc), Adam Dudziński (IIIa), Julia Grzelecka (VIb), Zuzanna Łobińska (VIIc) i Nadia Chochlińska (VIIIc).

W kategorii klas I – III trzecie miejsce zajęła Lena Wasilewska. Wśród uczniów klas IV – VIII triumfowała Zuzanna Łobińska, która zachwyciła jury recytacją fragmentu „Latarnika” H. Sienkiewicza.

Nagrodzonym oraz pozostałym uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.