Odkrywamy talenty w kl. IV – VI

Dnia 9 lutego 2017 r. odbyła się dziewiąta edycja szkolnego show „Odkrywamy talenty” dla uczniów klas IV-VI. Pani Aneta Kowalska prezentowała uczestników i przygotowane przez nich występy. Uczniowie chwalili się swoimi zdolnościami przed licznie zgromadzoną publicznością. Wszystkich zachwyciły popisy wokalne, taneczne oraz gra na instrumentach muzycznych. Uczniowie zadbali o najdrobniejsze szczegóły swoich występów.

Jury w składzie:

Przewodnicząca – Wicedyrektor szkoły  p. Jolanta Chyżyńska, p. Olga Modrzejewska, p. Marcin Kowalczyk, p. Jarosław Żmijewski po długiej naradzie przyznało następujące miejsca i wyróżnienia w kategorii uczniów klas IV-VI:

I miejsca

• Anna Cyl kl. VIb (śpiew)
  • Zespół taneczny „Only Girls” (kl. VIc)
        – Marta Włoczewska
        – Dagmara Żendarska
        – Patrycja Rama
        – Aleksandra Kowalska
        – Amelia Kossowska
        – Dominika Broniszewska

II miejsca

• Kajetan Żmijewski (kl. IVa – gra na akordeonie)
  • Kamil Wojtas (kl. Vc – gra na perkusji)

III miejsca

• Kinga Skowrońska (kl. Vb – śpiew)
  • Wiktor Stahlke (kl. IVb – gra na perkusji)

• Mikołaj Jaworski (kl. Vb – taniec)
  • Wiktoria Iwaniuk (kl. Vc – śpiew)
  • Natalia Kluczyńska (kl. Via – śpiew)

Każdy uczeń otrzymał dyplom za uczestnictwo w szkolnym show, a wspólne zdjęcia uwieczniły to wydarzenie szkolne.

Organizatorzy show nauczyciele świetlicy dziękują wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach.

Szczególne podziękowania dla sponsora OSM w Sierpcu. Dziękujemy.