,,Odkrywamy Talenty” w klasach 0-III

22 lutego 2018 roku odbyło się X szkolne show „Odkrywamy talenty” zorganizowane przez nauczycieli wychowawców świetlicy: p. Annę Kopycińską, p. Kingę Wochowską, p. Elwirę Marcinkowską-Osmólską, p. Martę Gajdkowską oraz p. Annę Kobyłecką. Uczniowie: Oliwia Peszyńska, Adam Karwowski, Alan Dębowski, Agata Malinowska, Karolina Jurkowska, Aleksandra Gębska, Wojciech Krzemiński, Natalia Kluczyńska wspaniale odnaleźli się w roli prowadzących. Konferansjerzy z zaangażowaniem zapowiadali występy wszystkich uczestników. Na scenie zaprezentowali się nasi młodzi akrobaci, muzycy, śpiewacy, tancerze, czyli utalentowani uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu. Konkurs przebiegał we wspaniałej atmosferze. Wszystkie występy były na bardzo wysokim poziomie. Jesteśmy dumni, że możemy być świadkami odkrywania talentów  przez naszych uczniów. Bardzo trudne zadanie miało nasze jury, które musiało wyłonić zwycięzców. Na szkolnym show nie zabrakło również zaproszonych gości. Naszych młodych artystów podziwiał  Burmistrz Miasta Sierpc – pan Jarosław Perzyński, który wziął również udział w „Turnieju wiedzy o świecie” przygotowanym dla uczniów naszej szkoły.

Jury w składzie:

Pani Jolanta Chyżyńska – wicedyrektor szkoły

Pani Olga Kawałek – instruktor tańca nowoczesnego

Pani Jolanta Wojda – pedagog szkolny

Pan Jarosław Żmijewski – dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

Pan Adrian Kowalski – instruktor i juror tańca towarzyskiego, założyciel szkoły tańca „Art Dance”

przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:

Grupy „O”

I miejsce: Martyna Wojciechowska Oa – śpiew

II miejsce: Anna Koziczyńska0a – śpiew

III miejsce: Zuzanna Zielińska 0a – śpiew

Wyróżnienia: Maria Falkowska 0b – pokaz hula hop

Oliwia Lubowicz i Emilia Sulkowska 0b – śpiew

Jessica Sobocińska 0a – taniec

Klasy „I”

I miejsce: kwartet „Kolorowe kwiatki”: Anna Rutkowska, Wiktoria Gesek, Amelia Danielewicz, Gabriela Szewczyk Ic – taniec

II miejsce: Maja Górzyńska Ib – śpiew

III miejsce: Maja MorozowIc – taniec

Wyróżnienie: Adam Kluska Ic i Amelia Łukasiak IIIc – taniec

Klasy II-III

I miejsce: Tomasz Maciejewski IIIb – gra na perkusji

II miejsce:

• zespół taneczny z klasy IIIc: Zuzia Prejna, Maria Kędzierska, Kinga Nagórek, Maja Marciniak, Antonina Jaroszewska, Maja Łasińska, Agata Lewandowska, Paula Przymyłska, Ada Strześniewska
  • duet taneczny z klasy IIId: Maja Wasilewska i Marcel Frej

III miejsce: Natalia Łasińska IIIb – śpiew

Wyróżnienie Jury: Maja Nowakowska, Amelia Gołkowska, Milena Dybikowska  IIIe – śpiew

Wyróżnienie: Maja Babecka i Angelika  Kuśmierkowska  IIa – pokaz hula hop

Każdy uczeń otrzymał dyplom za uczestnictwo w szkolnym show, a wspólne zdjęcia uwieczniły to wydarzenie szkolne. Gratulujemy  nagrodzonym i zapraszamy za rok.