Ognisko grupy 0 b

Dnia 20.06.2017 r. w piękny słoneczny dzień dzieci z najmłodszej grupy 0 c wybrały się wraz z rodzicami i wychowawcą panią Martą Jankowską na piknik do ogrodu należącego do Pani Izabeli Drzewieckiej mamy Julii z grupy 0 c.

Gospodyni przywitała nas pysznym kompotem z truskawek i rabarbaru z własnego ogródka.

Na miejscu czekały na dzieci liczne atrakcje m.in. trampolina, domki, miejsce do grania w piłkę nożną, a także różne zabawki.

Dzieci bawiły się na świeżym powietrzu, a dziarskie miny i rumieńce na twarzach małych przedszkolaków świadczyły o dobrym samopoczuciu i wspaniale spędzonym czasie.

Na zakończenie zostało rozpalone ognisko, przy którym dzieci wraz z rodzicami mogli piec przepyszne kiełbaski.