Ogólnopolski Projekt Edukacyjny Kreatywny Przedszkolak – jesienna mandela

Dzieci z oddziału 0c pod opieką wychowawczyni Anity Penszyńskiej i przy pomocy Pani Doroty Domagały (na co dzień naszej pomocy przedszkolnej) wykonały pierwsze zadanie związane z zrobieniem Jesiennej mandali.Dzieci stworzyły mandalę z darów jesieni głównie z owoców i warzyw ale również nie zabrakło liści i kasztanów, orzechów czy żołędzi. Głównym celem projektu jest uruchomienie kreatywnej twórczości dzieci, by potrafiły zrobić „coś z niczego”. Dzieci w trakcie zadania kształtowały różne umiejętności m.in.planowania pracy, logicznego myślenia, usprawnienia motoryki małej, obowiązkowości – ponieważ cześć materiałów przyniosły z domów.