OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY KREATYWNY PRZEDSZKOLAK KREATYWNE DZIECKO

Nasza Szkoła już po raz drugi bierze udział w III edycji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Kreatywny przedszkolak – Kreatywne dziecko”. W tym niezwykle twórczym projekcie biorą udział wszystkie oddziały przedszkolne, świetlica szkolna oraz klasa I b.
Projekt realizowany jest w dniach 1.10.2020 – 30.05.2021 r.
Dzieci w trakcie różnych kreatywnych działań będą kształtować umiejętności: planowania pracy, logicznego myślenia, usprawniania motoryki małej, obowiązkowości (gdyż część materiałów dzieci będą przynosiły z domu), koncentracji i skupienia, współpracy, porządkowania swojego miejsca pracy.
Zwieńczeniem projektu będzie dyplom wręczany każdemu dziecku a szkoła otrzyma certyfikat.
Zapraszamy do śledzenia naszych comiesięcznych fotorelacji, a dzieciom i nauczycielom życzymy twórczych i ciekawych pomysłów.

Koordynatorzy projektu:

Anna Stoń