Ogólnopolskie Konkursy online

Głównym założeniem edukacji zdalnej jest zachęcenie uczniów do rozwijania wiedzy i zainteresowań w jak najciekawszy dla nich sposób. Chcąc pomóc w realizacji tej misji, mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskich Konkursach online (internetowych): „Orzeł Matematyczny”, „Orzeł Języka Angielskiego”, „Orzeł Informatyczny” i „Orzeł Ortograficzny”. Wszystkie aspekty tegorocznej, wyjątkowej edycji konkursu zostały tak zaplanowane, aby zmotywować uczniów do atrakcyjnego i wartościowego spędzenia czasu oraz ułatwić pracę Szkołom i Nauczycielom.

Ogólnopolskie konkursy przedmiotowe online są przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych od klasy 2 do klasy 8. Konkursy odbędą się w formie internetowej i zostały przygotowane w taki sposób, by ich uruchomienie i przeprowadzenie było bardzo proste dla wszystkich, bez względu na wiek czy umiejętności obsługi komputera. Potrzebne jest jedynie dowolne urządzenie z dostępem do Internetu (np. laptop, tablet, telefon) o samodzielnie wybranej porze w dniu konkursu. Uczestnictwo nie wymaga również technicznej ingerencji ze strony Nauczyciela – konieczne jest tylko zgłoszenie przez Szkolnego Koordynatora Konkursu liczby uczestników poprzez formularz internetowy na naszej stronie: www.konkursy-delta.edu.pl. Taka forma konkursu sprawi dzieciom wiele radości oraz podkreśli nowoczesny wizerunek Nauczyciela i Szkoły.

Choć konkurs odbędzie się w formie internetowej, jak zawsze wysiłek uczniów zostanie nagrodzony. Każdy uczestnik bez względu na otrzymany wynik otrzyma imienny dyplom uznania do samodzielnego wydrukowania, a najlepsi tytuł laureata ogólnopolskiego konkursu i atrakcyjne nagrody. Przyznane zostaną także dyplomy za najlepszy wynik w szkole.
Każdy Nauczyciel odpowiedzialny za organizację konkursu w Szkole otrzyma podziękowanie za przeprowadzenie ogólnopolskiego konkursu online, a każda Szkoła certyfikat placówki rozwijającej talenty.
Ogólnopolskie konkursy przedmiotowe zawsze były integralną częścią edukacji i nie ma żadnego powodu, aby z nich rezygnować. Będziemy zaszczyceni, jeśli dołączycie Państwo do grona szkół z całej Polski przystępujących do konkursu online. Jesteśmy przekonani, że będzie to cenne i atrakcyjne nowe doświadczenie.

– Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Języka Angielskiego” online odbędzie się 7 maja 2020 r.

– Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Matematyczny” online odbędzie się 12 maja 2020 r.

– Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Informatyczny” online odbędzie się 14 maja 2020 r.

– Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Ortograficzny” online odbędzie się 19 maja 2020 r.

Formularz zgłoszeniowy można wypełnić na naszej stronie internetowej www.konkursy-delta.edu.pl. Znajduje się na niej również zaproszenie, regulamin i przykładowe zadania konkursowe. Koszt konkursu – 10 zł.

Życzymy sukcesów w Ogólnopolskich Konkursach „Orzeł”

Zespół Delta