Ozdabianie pierników w świetlicy szkoły

Tradycją naszej świetlicy jest dekorowanie pierników połączone ze wspólnym  kolędowaniem. W tym roku tradycji stało się zadość.
Na stołach pojawiły się: własnoręcznie wykonany lukier, posypki oraz pisaki cukrowe, które pomogły dzieciom w kreatywnym ozdobieniu pierników. Każdy wyglądał inaczej, był wyjątkowy i niepowtarzalny. Nie zapomnieliśmy o śpiewaniu kolęd i pastorałek, podczas których dzieci wykazały się talentem wokalnym. Na koniec przyszedł czas na pyszną degustację.

Dzieci i panie ze świetlicy składają wszystkim serdeczne życzenia.
Niech czas Bożego Narodzenia  będzie pełen ciepła, radości i wytchnienia od codziennych obowiązków .
Wesołych Świąt i wszelkiej pomyślności w Nowym 2024 roku